Zkušenosti zákazníků NaturaMed s doplňky stravy pro podporu imunitního systému

0
36
vitamín C

S podzimem každoročně přichází i období oslabené imunity. Společnost NaturaMed přináší řadu produktů, které vám v tom mohou pomoci. Ideálními pomocníky jsou vitamín D3 VitaSolaris a vitamín C+.

Vitamín D3 VitaSolaris podpoří vaši imunitu po celý rok. Účinky vitamínu D na imunitní systém jsou vědecky prokázány. Dále je důležitý pro strukturu kostí a svalů. Získáváme jej především ze slunečního světla, v našich klimatických podmínkách však až 9 z 10 lidí trpí jeho nedostatkem. Proto je vhodné doplňovat jej pravidelně formou doplňku stravy.

Zákazník firmy NaturaMed, Mgr. Jakub Šigut, sportovní trenér, uvádí: „Vitamín D je důležitý jak pro náš imunitní systém, tak pro zdraví svalů a kostí. Mám štěstí, že vím, jak moc je D vitamín pro naše tělo důležitý. Doporučuji ho i všem svým klientům, kteří u nás cvičí.“

Dále se o svou zkušenost podělila zákaznice Blanka Lechnerová ze Starého Plzeňce: „Jelikož pravidelně užívám vitamín D3 od firmy Naturamed, mám podpořenou imunitu a zdravé kosti i svaly. Díky tomu vyrážím pravidelně na túry do hor a kopců bez jakýchkoliv potíží.“

Účinky vitamínu C na lidský organismus jsou všeobecně velmi známé. Přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem, podporuje energetický metabolismu, snižuje únavu a mimo to stimuluje tvorbu kolagenu pro normální funkci cév, kostí, chrupavek, zubů a kůže.

Vitamín C+ od NaturaMed představuje tzv. Ester-C, což je speciální patentovaná forma, která je dle výzkumu mnohem účinnější, je lehce vstřebatelná a na rozdíl od jiných forem vitamínu C nedráždí žaludek. Tablety jsou malé a mají příjemnou citronovo-pomerančovou příchuť.

Svou zkušenost s vitamínem C+ od NaturaMed nám sdělila zákaznice na mateřské dovolené, Helena Fojtíková z Liberce: Vitamín C+ beru pravidelně v kombinaci s D3 VitaSolaris. Za poslední rok, co doplňek užívám, mi byla moje imunita silnou oporou.. Cítím se fit a mám více energie, kterou mohu věnovat své malé dceři.“

Vitamín C+ užívá pravidelně také pan Zdeněk Rokytný z Brna, důchodce: Vitamín C+ jsem dostal jako dárek od dětí. Začal jsem jej užívat před několika měsíci pro podporu imunitního systému. Nemám rád polykání velkých tablet, proto mi vyhovuje, tato „cucací“ forma s příjemnou příchutí.

Více referencí a informací o přípravcích NaturaMed naleznete na stránkách firmy, kde si můžete uvedené produkty také objednat.

Rate this post
Postupem času skrze metody pokus omyl jsem přišla na to, že diety samy o sobě nefungují a nic neřeší. Jejich efekt je krátkodobý a velmi nejistý. Změna životního stylu, zahrnující dostatek pohybu a pestrost stravy, vás musí prostě bavit. A hlavně: Je to všechno ve vaší hlavě.

NAPIŠ K ČLANKU SVŮJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here